O grze Świat Marzeń

Przygotuj się na nową aktualizację w Świecie Marzeń i świętuj Dzień Dziękczynienia!

Dołącz do Niedźwiedzi i pomóż im przygotować wspaniałą ucztę dziękczynną!

Pora upiec indyka, zrobić kasztanowca z żurawiną, posmakować smażonych kasztanów i cieszyć się wspaniałym wydarzeniem z niedźwiedzią rodziną; niektóre z nich uszyły dyniowe ubrania i nadmuchały balony w kształcie indyka... wspaniale!

W Twoim Śnie pojawią się także pielgrzymi lemury; ugość ich i poczęstuj najlepszymi potrawami!

Co by się stało gdybyście prowadzili własną farmę w świecie gdzie na porządku dziennym istnieją niedźwiedzie podlewające kwiaty, jednorożce zarządzające loterią, wiewiórki produkujące wiatr, a sympatyczny potwór Nessie pomaga stawiać gospodarcze budynki? Na te i inne pytania odpowie wam Świat Marzeń - farmerska gra dla osób, które nie boją się marzyć!

W Świecie Marzeń wcielicie się farmera zarządzającego własnym gospodarstwem znajdującym się w niezwykłym świecie snów. Niestety nawet i w nim trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Będziecie ścinać drzewa, łupać kamienie, siać i zbierać plony, zrywać płatki ogromnych kwiatów, a także zbierać ogromne grzyby w stylu fioletowych muchomorów. Wytworzycie z nich pyszne potrawy i smakołyki oraz postawcie różnego rodzaju dekoracje oraz budynki, dzięki którym wasza farma będzie nie tylko ładniejsza, ale także wytworzy coraz bardziej smakowite produkty.

W waszym gospodarstwie możecie otoczyć się niezwykłymi postaciami - wystarczy wymarzyć sobie jedną z nich i po chwili pojawi się ona na farmie. Do wyboru jest wiele niezwykłych stworzeń jak magiczne wiewiórki, chomiki, smoki, a nawet sympatyczny potwór Nessie, który pomoże wam w stawianiu kolejnych budynków. Jeśli wasza farma będzie dobrze rozwijać, a wam zamarzy się zmiana otoczenie będziecie mogli bez trudu przenieść się do innego snu. Do wyboru jest kilka innych krain, które na nowo zmotywują was do stworzenia jeszcze lepszego gospodarstwa.

Świat Marzeń może pochwalić się też jedną z najładniejszych opraw graficznych wśród gier przeglądarkowych. Wasza farma od początku zachwyci was swoim wyglądem, żywymi kolorami i bardo szczegółową, prawdziwie bajkowa grafiką idealnie pasującą do tego rodzaju gry.

Jeśli lubicie farmerskie tytuły i macie już dość realistycznego podejścia do tego rodzaju produkcji to Świat Marzeń będzie bardzo przyjemnym powiewem świeżości. Widać, iż twórcy tej gry mocno popuścili wodze fantazji i stworzyli tytuł, który naprawdę wygląda jak z jakiegoś snu, a jednocześnie posiada wszystkie atuty wciągającej gry przeglądarkowej, która przyciągnie was do ekranu na wiele długich godzin.

Game Planet
Świat Marzeń
Graj